MCR01MZPF4702
Partnumber:
MCR01MZPF4702
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 47K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R