MCR01MZPF5102
Partnumber:
MCR01MZPF5102
Manufacturer:
ROHM
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 51K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Molded SMD Automotive Paper T/R