MCR01MZPJ103
Partnumber:
MCR01MZPJ103
Manufacturer:
ROHM SEMICONDUCTOR
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 10K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200