MCR01MZPJ152
Partnumber:
MCR01MZPJ152
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 1.5K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R