MCR01MZPJ301
Partnumber:
MCR01MZPJ301
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 300 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R