MCR01MZPJ473
Partnumber:
MCR01MZPJ473
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 47K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R