MCR03EZHUJW104
Partnumber:
MCR03EZHUJW104
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 100K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R