MCR03EZPFX1102
Partnumber:
MCR03EZPFX1102
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 11K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R