MCR03EZPFX1103
Partnumber:
MCR03EZPFX1103
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
1000000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 110K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R