MCR03EZPFX1200
Partnumber:
MCR03EZPFX1200
Manufacturer:
ROHM
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 120 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R