MCR03EZPFX3902
Partnumber:
MCR03EZPFX3902
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 39K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Molded SMD Automotive Paper T/R