MCR03EZPFX6201
Partnumber:
MCR03EZPFX6201
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 6.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R