MCR03EZPFX6202
Partnumber:
MCR03EZPFX6202
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 62K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R