MCR03EZPFX8201
Partnumber:
MCR03EZPFX8201
Manufacturer:
ROHM
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 8.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R