MCR03EZPJ100
Partnumber:
MCR03EZPJ100
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R