MCR100JZHF1211
Partnumber:
MCR100JZHF1211
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1.21K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R