MCR100JZHFSR056
Partnumber:
MCR100JZHFSR056
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 0.056 Ohm 1% 1W 200ppm/°C to 800ppm/°C Pad SMD Automotive T/R