MCR100JZHJ301
Partnumber:
MCR100JZHJ301
Manufacturer:
ROHM
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 300 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R