MCR10EZHJLR91
Partnumber:
MCR10EZHJLR91
Availability:
1000000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.91 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/°C Pad SMD Automotive T/R