MCR10EZPF1211
Partnumber:
MCR10EZPF1211
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1.21K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R