MCR10EZPF2703
Partnumber:
MCR10EZPF2703
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 270K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R