MCR10EZPF3323
Partnumber:
MCR10EZPF3323
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 332K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R