MCR10EZPF3603
Partnumber:
MCR10EZPF3603
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 360K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R