MCR10EZPF5231
Partnumber:
MCR10EZPF5231
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 5.23K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200