MCR10EZPJ101
Partnumber:
MCR10EZPJ101
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 100 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R