MCR10EZPJ132
Partnumber:
MCR10EZPJ132
Manufacturer:
ROHM
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1.3K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R