MCR10EZPJ1R0
Partnumber:
MCR10EZPJ1R0
Manufacturer:
ROHM
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±400ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R