MCR10EZPJ331
Partnumber:
MCR10EZPJ331
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 330 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R