MCR10EZPJ473
Partnumber:
MCR10EZPJ473
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 47K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R