MCR10EZPJ4R7
Partnumber:
MCR10EZPJ4R7
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 4.7 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±400ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R