MCR18ERTJ2R2
Partnumber:
MCR18ERTJ2R2
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2.2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/°C Pad SMD T/R