MCR18ERTJ332
Partnumber:
MCR18ERTJ332
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R