MCR18EZPF1002
Partnumber:
MCR18EZPF1002
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R