MCR18EZPF10R0
Partnumber:
MCR18EZPF10R0
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R