MCR18EZPF3743
Partnumber:
MCR18EZPF3743
Manufacturer:
ROHM SEMICONDUCTOR
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 374000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP