MCR18EZPJ110
Partnumber:
MCR18EZPJ110
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 11 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R