MCR18EZPJ182
Partnumber:
MCR18EZPJ182
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 1.8K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R