MCR18EZPJ1R0
Partnumber:
MCR18EZPJ1R0
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4W ±400ppm/°C Molded SMD Paper T/R (Alt: MCR18EZPJ1R0)