MCR18EZPJ202
Partnumber:
MCR18EZPJ202
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R