MCR18EZPJ3R0
Partnumber:
MCR18EZPJ3R0
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 3 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R