MCR18EZPJ5R6
Partnumber:
MCR18EZPJ5R6
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 5.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R