MCR25JZHFSR075
Partnumber:
MCR25JZHFSR075
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 0.075 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R