MCR50JZHF3742
Partnumber:
MCR50JZHF3742
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 37.4K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R