MCR50JZHF5101
Partnumber:
MCR50JZHF5101
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 5.1K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R