MCR50JZHFLR150
Partnumber:
MCR50JZHFLR150
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 0.15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±250ppm/°C Pad SMD Automotive T/R