MCR50JZHJ120
Partnumber:
MCR50JZHJ120
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 12 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R