MCS04020C3601FE000
Partnumber:
MCS04020C3601FE000
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 3.6K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R