MCS04020C6341FE000
Partnumber:
MCS04020C6341FE000
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 6.34K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R