MCS04020D8452BE100
Partnumber:
MCS04020D8452BE100
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 84.5K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R