MCU08050D2501BP500
Partnumber:
MCU08050D2501BP500
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 2.5K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R